ГОЛОВНА I  English I  español I  украї́нська
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО ІСПАНІЇ
В
УКРАЇНІ
ВСТУП
Будь ласка, роздрукуйте та заповніть Згоду на обробку персональних даних. Формуляр згоди на обробку персональних даних має бути підписаний особисто заявником, бланк також можна отримати у Візових Центрах. Для завантаження формуляру, будь ласка натисніть тут

Посольство Іспанії в Україні інформує про відкриття Візового Сервіс Центру Іспанії в Києві, Одесі, Донецьку, Харкові та Львові. Ця послуга доступна для громадян України/ громадян інших країн, що легально проживають в Україні, які хочуть подати заяву на отримання Шенгенської візи в Іспанію. На цьому сайті Ви зможете знайти інформацію стосовно процедури подачі документів та отримання паспортів, а також іншу корисну інформацію.

Всі документи що подаються до Візового центру передаватимуться до Посольства Іспанії у Києві для розгляду та прийняття рішення. Працівники Візового центру жодним чином не впливають на рішення Посольства.

Згідно з правилами Посольства Іспанії, мінімальний термін розгляду справ становить 5 робочих днів. Будь-ласка, переконайтесь в тому, щоб дата Вашої поїздки була не раніше ніж 5 робочих днів. Інакше Ваші документи розглядатися не будуть.

Посольство Іспанії інформує всіх заявників в Україні, що процедура подання заяви на отримання Шенгенської візи (Службова, Туризм, Транзит, за Запрошенням, для відвідування Конгресу чи Симпозіуму) у Посольстві Іспанії в Києві здійснюється за попереднім записом.
Скористайтеся наступним посиланням для того щоб відвідати офіційний сайт Посольства Іспанії у Києві
 
ПРОЦЕС ПОДАЧІ ЗАЯВИ
Крок1: Підготуйте Вашу анкету та додаткові документи: Скористайтеся сторінкою «Все про візи» та знайдіть всю інформацію стосовно категорії візи, яка Вам потрібна – тут Ви зможете знайти суму консульського збору, перелік необхідних документів, анкети на отримання візи, тощо.
Крок 2 : Призначте дату та час запису на подачу документів. Забронювати дату співбесіди Ви можете на сайті або зателефонувавши до Колл-Центру. Детальнішу інформацію Ви можете знайти на нашому сайті.
Крок 3 : Подайте документи до Візового центру: З'явіться до Візового центру в день подачі документів та подайте заповнену анкету та необхідні додаткові документи.
Крок 4 : Оплатіть суму: Працівник надасть Вам чек, який Вам необхідно сплатити у касу в гривнях. Оплата буде включати суму всіх платежів у Візовому центрі.

Зауважте, будь ласка:


Під час подачі документів у Візовому Центрі, заявник може замовити:
Кур’єрську доставку паспорту.
SMS послугу – повідомлення про стан паспорту на мобільний телефон або електронну адресу.

Для того щоб отримати додаткову інформацію для заявників, що подають документи у Львові будь ласка, натисніть тут

Для того щоб отримати додаткову інформацію для заявників, що подають документи в Одесі будь ласка, натисніть тут

Для того щоб отримати додаткову інформацію для заявників, що подають документи в Донецьку будь ласка, натисніть тут

Для того щоб отримати додаткову інформацію для заявників, що подають документи у Харкові будь ласка, натисніть тут
 
ПЕРЕВІРИТИ СТАН ЗАЯВИ ОНЛАЙН
Після подачі документів, Ви можете перевірити стан Вашого паспорту ввівши унікальний реєстраційний номер та номер паспорту. Ви можете знайти реєстраційний номер (починається з EVAC,SPLV, DOSP, KVAC або ODSP) на квитанції, що видається працівником Візового центру після подачі документів.

Скористайтеся лінком для того, щоб перевірити стан Вашої візової заяви.
ПОШУК
     
 
   натисніть тут   
Search